ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ-START PAGE

Καλώς ήλθατε στη γωνιά μου στον κυβερνοχώρο. Ο δικτυακός τόπος αυτός φτιάχτηκε για να υποστηρίξει τις εκπαιδευτικές δραστηριότητές μου.

Αν σας φανεί χρήσιμο, μπορείτε να χρησιμοποιήσετε το υλικό που θα βρείτε εδώ και που φέρει την υπογραφή μου για μη εμπορικό σκοπό με απλή αναφορά στην πηγή προέλευσής του.

Επικοινωνήστε μαζί μου για κάθε παρατήρηση, σχόλιο ή ερώτηση.

Ευχαριστώ το Πανελλήνιο Σχολικό Δίκτυο για τη φιλοξενία της ιστοσελίδας μου και τους ανθρώπους που εργάζονται σ’ αυτό για τη συμβολή τους στον εκσυγχρονισμό του ελληνικού σχολείου

ΝΕΑ

ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΑΜΕ: 11 χρόνια μετά από τη δημιουργία του ιστοτόπου αυτού, μετακομίσαμε στη διεύθυνση http://adimitropoulos.blogspot.gr που θα φιλοξενεί στο εξής τις δραστηριότητές μου.

"Andreas Dimitropoulos" "A. Dimitropoulos" "Andreas Demetropoulos" "ANDREAS DIMITROPOULOS" "DEMETROPOULOS" "Ανδρέας Δημητρόπουλος" "Α. Δημητρόπουλος" "ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ" "Α. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ" "Εργαστήρι Ονείρων" "Dreams Workshop" "Αναπηρία" "Ανάπηρος" "ΑΝΑΠΗΡΙΑ" "ΑΝΑΠΗΡΟΣ" "άτομα με ειδικές ανάγκες" "ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΑΝΑΓΚΕΣ" "άτομα με αναπηρία" "με αναπηρίες"

disability disabled "mental retardation" "intellectual disability" "εκπαίδευση ενηλίκων"