.Επιμορφωτική ημερίδα για τα νέα εργαστήρια αυτοκινήτων

Καλούνται οι εκπαιδευτικοί μηχανολόγοι οι οποίοι εργάζονται στα εργαστήρια τα οποία έχουν παραλάβει το νέο εργαστηριακό εξοπλισμό Τεχνολογίας Ελέγχου και Διαγνώσεων (πραγματικό αυτοκίνητο κωδ. 0304.07 Skoda fabia) ή στα ΤΕΕ/ΕΠΑΛ που αντιστοιχούν σε αυτά, να παρευρεθούν στην ημερίδα την οποία διοργανώνει  ο Σχολικός Σύμβουλος Νικόλαος Σκοταράς, σε συνεννόηση με τους υπόλοιπους Σχολικούς Συμβούλους Μηχανολόγων.

Η επιμορφωτική ημερίδα διοργανώνεται στις 21/12/2006 και ώρα 12:00 – 16:00 στο Σ.Ε.Κ. Κορωπίου (εργαστήριο Αυτοκινήτων) Κολοκοτρώνη 101, τηλ. 210-6624266, fax: 210-6620890, με θέμα: «Παρουσίαση εργαστηριακών ασκήσεων του μαθήματος ‘Τεχνολογία Ελέγχων και Διαγνώσεων’ της Ειδικότητας Μηχανών και Συστημάτων Αυτοκινήτου» του 2ου κύκλου των Τ.Ε.Ε.

Στην ημερίδα, που έχει εγκρίνει ο Περιφερειακός Διευθυντής Αττικής, θα παρουσιαστεί σχετική εισήγηση από την εταιρεία «Αμαξοτεχνική Α.Ε.Β.Ε.» που προμήθευσε το σχετικό εξοπλισμό  στα εργαστήρια αυτοκινήτων του ΥΠ.Ε.Π.Θ.

Ο ειδικός τεχνικός της εταιρείας θα αναλύσει όλες τις δυνατότητες του συγκεκριμένου εξοπλισμού.

Όλοι οι συνάδελφοι εκπαιδευτικοί των παραπάνω κατηγοριών παρακαλούμε να ενημερώσουν για την παρουσία τους στην ημερίδα μέχρι 18 Δεκεμβρίου 2006 στα τηλέφωνα 210 6399275, 210 6392243 κα Περιβολάρη και κα Τεννέ.

Κατεβάστε την πρόσκληση με αναλυτικές πληροφορίες